WOLONTARIAT

SZATNIA

Wolontariusz w szatni zajmuje się przyjmowaniem i wydawaniem okryć wierzchnich w czasie swojego dyżuru. Jeżeli jesteś uśmiechnięty i lubisz ludzi to tutaj będziesz miał okazję pogadać z każdym kto przyjdzie na konferencję!

OCHRONA

To miejsce dla ludzi, którzy lubią wyzwania, są odważni i cierpliwi. Chcemy, by Początek był miejscem bezpiecznym, gdzie każdy czuje się dobrze. Jako wolontariusz dbasz o bezpieczeństwo i porządek na konferencji. Potrzebujemy również Twojej pomocy w bieżącej obsłudze technicznej.

EKIPA NOCLEGOWA

Jeżeli w nocy nie straszne Ci pilnowanie ludzi, by smacznie spali i dali spać innym to mamy tu miejsce dla Ciebie. Jako wolontariusz zadbasz o to aby uczestniczy bezpiecznie dotarli do miejsca noclegowego oraz będziesz pilnował ciszy nocnej...zzZ

OPIEKA NAD DZIEĆMI

Chcemy aby najmłodsi uczestnicy Początku też mieli świetny czas! Dołącz do tego teamu jeżeli lubisz bawić się i pracować z dziećmi.

Kawiarnia

Chciałbyś nauczyć się jak wywoływać uśmiech na twarzach innych ludzi? Jest na to niezawodny sposób! Wystarczy serwować im jedzenie! Jeśli niestraszne ci dodawanie i odejmowanie liczb z przedziału od 1 do 100, znajomi kochają cię za twoją czarującą i radosną osobowość  a do tego radzisz sobie z ekspresem do kawy i tosterem - zapraszamy do ekipy kawiarni!