Loading...

Wolontariat

Chcesz tworzyć Początek razem z nami? Ekstra! Już nie możemy się doczekać żeby Cię poznać! Poniżej znajdziesz więcej informacji na temat tego, jak może wyglądać Twój wkład w konferencję.

Na czym polega praca wolontariusza podczas konferencji Początek? Każdy z wolontariuszy funkcjonuje według ustalonego grafiku, w jednym z obszarów opisanych niżej. Poza czasem swoich dyżurów może korzystać z wszystkich punktów konferencji. Szczegółowe zasady oraz informacje zostaną przesłane wolontariuszom mailowo.

Przeczytaj jakie obszary wolontariatu czekają na Ciebie na Początku i zastanów się której ekipy chciałbyś stać się częścią. Po tym jak zarejestrujesz się na konferencję skontaktujemy się z Tobą, żeby Cię poznać i dać Ci znać w których obszarach mamy jeszcze miejsca!

Obszary wolontariatu:

Szatnia

Wolontariusz w szatni zajmuje się przyjmowaniem i wydawaniem okryć wierzchnich w czasie swojego dyżuru. Jeżeli jesteś uśmiechnięty i lubisz ludzi to tutaj będziesz miał okazję pogadać z każdym kto przyjdzie na konferencję!

Ochrona

To miejsce dla ludzi, którzy lubią wyzwania, są odważni i cierpliwi. Chcemy, by Początek był miejscem bezpiecznym, gdzie każdy czuje się dobrze. Jako wolontariusz dbasz o bezpieczeństwo i porządek na konferencji. Bądź naszym Security Guy!

Kawiarenka

Stań za ladą i pomóż wykarmić wygłodniałych uczestników. Jeśli lubisz ludzi, umiesz zaparzyć kawę lub herbatę i wydać resztę – idealnie nadajesz się do naszej ekipy ;)

Ekipa noclegowa

Jeżeli w nocy nie straszne Ci pilnowanie ludzi, by smacznie spali i dali spać innym to mamy tu miejsce dla Ciebie. Jako wolontariusz będziesz pilnować ciszy nocnej...zzZ

Rejestracja

Dokładność, dbałość o szczegóły to Twoje zalety, a uśmiech często widnieje na Twojej twarzy? To miejsce dla Ciebie! Tutaj będziesz zajmować się ewidencją uczestników, sprawdzaniem zgodności danych, wręczaniem wejściówek/opasek itp.